katelolsztyn1@vp.pl

Napisz wiadomość

89 526 65 40

Szybki kontakt

Moje konto

Formy płatności:

1. Formy płatności:

a) płatność przy odbiorze,

b) płatność e-przelewem, kartą płatniczą, przelewem tradycyjnym (przelew tradycyjny realizowany jest wyłącznie za pośrednictwem serwisu Przelewy.pl).

c) przedpłatą na konto w formie przelewu tradycyjnego na niżej wymienione konto:

  • Numer konta: 62 1500 1298 1212 9000 0566 0000 (Santander Bank Polska)
  • Adres:

Katel S.C. Zbigniew Rogowski, Jakub Rogowski

ul. Pstrowskiego 15/1

10-601 Olsztyn

Nip: 7390203044

Regon: 510524607

2. W momencie wyboru opcji płatność przelewem lub kartą płatniczą Klient jest zobowiązany do uiszczenia opłaty za złożone zamówienie w terminie do 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. W przeciwnym wypadku zamówienie zostaje usunięte.

4. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

3. Autoryzacji płatności online i kartą płatniczą dokonuje profesjonalny system realizacji transakcji płatniczych online Przelewy24.pl. Klient po wybraniu opcji płatności zostaje przekierowany do serwisu, umożliwiającego autoryzację transakcji. Zgodnie z wymogami organizacji płatniczych, firmy oferujące płatności online powinny spełniać rygorystyczne standardy bezpieczeństwa PCI DSS. Payment Card Industry Data Security Standard to światowy standard ustalony przez organizacje płatnicze (Visa, MasterCard) w celu ochrony danych osobowych posiadaczy kart oraz informacji związanych z transakcjami dokonywanymi za pomocą kart płatniczych.

4. Przesyłki opłacone przelewem, przy pomocy płatności online lub kartą płatniczą są realizowane po uprzednim odnotowaniu stosownej wpłaty na koncie bankowym sklepu internetowego www.katel.olsztyn.pl.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie blokujesz plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisywanie w pamięci urządzenia.