Opis
DZIANINA SZTUCZNY ZAMSZ BRĄZ – SZER. 150 cm

Sztuczny zamsz z dodatkiem elastanu jest to tkanina, która świetnie się układa oraz posiada wysoką elastyczność. Jej charakterystyczną cechą jest meszek. Jest tworzywem skóropodobnym, do złudzenia przypomina naturalny zamsz. Sprawia to że tkanina jest niezwykle delikatna, miękka i bardzo przyjemna w dotyku. Tkanina mieni się pod wpływem światła.
Dzianina idealnie sprawdzi się do uszycia bluzek, sukienek, dresów, kompletów, legginsów czy odzieży sportowej. Odnajdzie się również w różnego rodzaju dekoracjach takich jak zasłony, kapy czy poszewki.
Tkanina cechuje się wysoką wytrzymałością kolorów, które nie blakną i nie wybarwiają się.
CECHY PRODUKTU:
✅ Skład: 92% Poliester / 8% Elastan
✅ Gramatura: 180 g/m2
✅ Szerokość: 150 cm
✅ Kolor: Brąz
✅ Cechy:lejąca, jedwabiście gładka, rozciągliwa, nieprześwitująca, mieni się pod wpływem swiatła, meszek

Cena za jedną sztukę materiału – 50 cm x 150 cm.
- kupując 1szt. otrzymasz jeden kawałek materiału o wymiarach 50x150cm
- kupując 2szt. otrzymasz jeden kawałek materiału o wymiarach 100x150m
- kupując 3szt. otrzymasz jeden kawałek materiału o wymiarach 150x150cm
Kupując kilka metrów bieżących otrzymują Państwo materiał w jednym kawałku.
*Zdjęcia są wykonywane profesjonalnych aparatem marki Sony, a następnie korygowane w programie graficznym. Kolory tkanin w rzeczywistości mogą się nieznacznie różnić w stosunku do prezentowanych zdjęć ze względu na różnice w indywidualnych ustawieniach monitora.







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.